+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

PROGRAM ZAHRADY OD PROFESIONÁLŮ

Prohlížeč projektů

Pokud jste od nás dostali návrh, nebo 3D projekt Vaší zahrady nabízíme Vám díky profesionálnímu programu Sadovnická projekce jeho prohlížení v prostorové vizualizaci.
Díky prohlížeči tohoto programu můžete tedy vidět Vaší zahradu nejen jako statický obrázek. Zvolíte si například z jaké perspektivy si chcete zahradu prohlédnout a můžete se v zahradě klidně i „procházet“. Pokud chcete, pokocháte se jak budou stromy a výsadby vypadat třeba za patnáct let a nahlédnete do zahrady i uprostřed léta, nebo v zimě.
Program je ke stažení zdarma. Jeho velikost je 197 MB.

Stáhnout prohlížeč projektů

Soubor s programem stačí stáhnout do Vašeho počítače kliknutím na ikonu „stáhnout prohlížeč“. Podle nastavení správce stahování se soubor automaticky stáhne do složky „stažené soubory“, nebo Vám bude nabídnuta možnost kam ho chcete ve svém počítači umístit ( např. složka Dokumenty ), obrázek č.1. Po dokončení stahování rozbalte v cílové složce dvojklikem soubor s názvem „SpwViewInst.zip“ (obrázek č.2 ).

V dalším následně otevřeném okně opět dvojklikem rozbalte program (obrázek č. 3 ). Po té se zobrazí průběh akce rozbalování souboru ( obrázek č.4 ).
V závislosti na vašem operačním systému můžete být vyzváni k povolení aplikaci provádět změny ve vašem počítači. Zvolte ANO ( obrázek č. 5 ). Po povolení následuje série oken průvodce instalací programu Sadovnická projekce ( obrázky č. 5 až 11 ), kde pomocí tlačítka „dále“ můžete v jednotlivých krocích měnit nastavení programu. Doporučujeme zachovat původní nastavení.

Instalace programu je hotova spolu s posledním oknem průvodce a tlačítkem „dokončit“.

Nyní si můžete užít první krůčky ve Vaší budoucí zahradě vytvořené naším zahradním architektem Radkem Lopourem.

Program můžete samozřejmě z Vašeho počítače kdykoliv odinstalovat.