+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

CENÍK FRÉZOVÁNÍ PAŘEZŮ – CENY SLUŽEB

CENÍK FRÉZOVÁNÍ PAŘEZŮ

Odstranění pařezů provádíme pomocí pařezové frézy, která rozemele pařez na kusy. Poradíme si se všemi velikostmi pařezů, se všemi možnými druhy stromů. Na přání investora můžeme pařez vyfrézovat až do hloubky dvaceti centimetrů. Po vyfrézování pařezů si po sobě uklidíme a vyfrézovanou dřevní hmotu odvezeme a zlikvidujeme. Prohlédněte si náš ceník. Nabízíme také rizikové kácení stromů.
Cena frézování pařezů se stanovuje především podle tvrdosti a průměru frézovaného pařezu (měří se v nejnižším bodě u země), hloubky, do které se pařez bude frézovat (pro trávník stačí 10 cm, pro keře až 20 cm), svahovitosti a kamenitosti pozemku, podle možnosti přístupu pařezové frézy na pozemek a podle počtu frézovaných pařezů.
Pokud nejsou známy žádné překážky, které by znesnadňovaly frézování, stojí jeden centimetr průměru frézovaného pařezu od 30 Kč. Zbavit se pařezu na zahradě není nic snadného, proto přenechejte tuto práci profesionálům, kteří v krátké chvíli zbaví Váš pozemek kořenů, pařezů a dalších zbytečně překážejících výmladků.

Návrh zahrady
Návrh zahrady