Ceník frézování pařezů

Ceník frézování pařezů - ceny služeb

Stránka je ve výstavbě!

Odstranění pařezů provádíme pomocí pařezové frézy, která rozemele pařez na kusy. Poradíme si se všemi velikostmi pařezů a se všemi možnými druhy stromů. Na přání investora můžeme pařez vyfrézovat až do hloubky dvaceti centimetrů. Po vyfrézování pařezů si po sobě uklidíme a vyfrézovanou dřevní hmotu odvezeme a zlikvidujeme. Prohlédněte si náš ceník. Nabízíme také rizikové kácení stromů.
Cena frézování pařezů se stanovuje především podle tvrdosti a průměru frézovaného pařezu (měří se v nejnižším bodě u země), hloubky, do které se pařez bude frézovat (pro trávník stačí 10 cm a pro keře až 20 cm), svahovitosti a kamenitosti pozemku, podle možnosti přístupu pařezové frézy na pozemek a podle počtu frézovaných pařezů.
Pokud nejsou známy žádné překážky, které by znesnadňovali frézování, stojí jeden centimetr průměru frézovaného pařezu od 30Kč,-. Zbavit se pařezu na zahradě není nic snadného, proto přenechejte tuto práci profesionálům, kteří v krátké chvíli zbaví Váš pozemek kořenů, pařezů a dalších zbytečně překážejících výmladků.