Solitérní kameny

Solitérní kameny a okrasné i dekorační výrobky z kamene

Líbí se vám velké kameny a přemýšlíte, že byste svou zahradu obohatily o nějaké solitérní kameny - monolity? Zařídíme pro vás výběr okrasných kamenů dle vašich představ.
Tyto kousky o váze 1 tuny a větší nelze jen tak koupit někde za rohem. Zpravidla je pečlivě vybíráme v nejbližším lomu podle typu a projektu zahrady. Jejich doprava a přemístění na váš pozemek je vzhledem k váze závislá na jeřábu. Manipulaci s těmito břemeny nechte na odborné pracovníky.

 

 

Okrasné kameny a dekorační výrobky

Mezi okrasné kameny patří zejména zvláštní druhy, tvary a různě barevné kousky. Tyto kameny jsou většinou menší hmotnosti a tak je manipulace s nimi jednodušší. Dekorační kameny dobře doplňují solitérní kameny a lze je koupit u specializovaných prodejců s kterými spolupracujeme. Můžete si ho sami vybrat, nebo vám pomůžeme.
Na vaši zahradu můžeme nainstalovat také různé výrobky z kamene jako jsou sochy, jezírka, kamenné žlaby a mnoho dalších prvků.
Přírodní kámen je také vhodný na stavbu různých suchých zídek a valů. Pro větší inspiraci navštivte naší fotogalerii, kde uvidíte více prací naší firmy s kamenem.


Solitérní kameny na Vaší zahradě budou určitě krásným prvkem, který dodá místu další estetickou hodnotu. Pro vás bude každodenní pohled na takové místo vyvolávat pocit, kterého jistě chcete na své zahradě dosáhnou.