+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

Reference zákazníků

Reference

Využili jste i Vy našich zahradnických služeb, nebo jsme u Vás na zahradě prováděli stavební práce?
Malá reference Vás nezdrží a třeba napoví i dalším zákazníkům, tak jako Vám.

Budeme rádi, když nám napíšete!

4 + 11 =

Ráda bych poděkovala firmě Lopour za jejich skvělou práci.
Poptávala jsem u více firem rekonstrukci špatně založeného trávníku. Nejvíce mi vadily jeho nerovnosti, zašedlá barva, mezery.  Zatímco všichni ostatní mi hned nabízeli kompletní strhnutí drnu a velmi nákladné nové založení,  firma Lopour jako jediná poslala nabídku přesně dle mojí představy – zahrnovala vertikutaci, hnojení, dorovnání nerovností, přesetí i válcování. Trávník už dorostl a vypadá krásně. Přitom celý proces trval jen jedno dopoledne – přijel totiž velký tým opravdu sympatických pánů, kteří dobře spolupracovali a vyznali se. Ještě jednou děkuji.

Kateřina Eliášová, Buštěhrad

Pokud hledáte zahradnickou firmu přes internet a zavoláte panu Lopourovi, ozve se Vám do telefonu mladý hlas. Ale nedejte se mýlit. Pro svoji zahradu získáte absolutního profesionála včetně party lidí, kteří k Vám na zahradu budou dojíždět. Uskutečňují návrhy, porady a samozřejmě realizace. Naše zahrada není rovná a je zakončená svahem. Po převzetí domu a zahrady od firmy jsme měli na zahradě obrovské pole vlčích máků, plevelu a svah, který se pomalu hrnul dolů. Zahradu máme hotovou tři měsíce a je to nejkrásnější zahrada jakou jsme kdy měli. Pochvalujeme výběr rostlin a přebudování svahu a také vytvoření terasy, na které se fantasticky žije v létě i s malým 1,5 ročním synem. Provedena byla i údržba předzahrádky a to také s výběrem krásných rostlin. Nicméně nám, jakožto lékařce a ekonomovi, se nikdy dříve nepodařilo vypěstovat krásný trávník. A ten teď máme! Včetně zabudování čerpadla do vodní jímky. Pomohli nám dokonce s nájezdem pro kočárek přes schody, které tady neměly být. V dnešní době, kdy řada dodavatelů nesplní své sliby a člověk už má i strach někoho oslovit, to v případě firmy pana Lopoura jednoduše neplatí. Tak neváhejte a ozvěte se mu včas, práce má vždy moc a moc.
Mockrát děkujeme Martina a Daniel, Rudná

Martina a Daniel Krečmerovi, Rudná

Firma Lopour Zahrady nám vystavěla plot z KB bloků a výplní z dřevěných latí okolo celé zahrady. Kromě výsledku oceňuji profesionální jednání majitele a slušné a vstřícné chování jeho zaměstnanců během realizace. Ráda se na ně opět obrátím.

Lenka Š., Žilina

Firmu pana Lopoura jsem si vybral na internetu bez předchozí zkušenosti a nemohl jsem udělat lépe. Potřeboval jsem upravit zahradu podle již hotového projektu (bez osázení rostlin) a pánové se toho chopili s velmi profesionálním přístupem. Z průběhem realizace jsem naprosto spokojený a to od první schůzky po závěrečný úklid. Vstřícný a férový přístup, jasná komunikace, pečlivost, pánové poradí, vysvětlí a nezaleknou se případných komplikací. Práce nám znepříjemňovalo počasí, přesto se to celé stihlo o den dříve než jsme původně počítali. Doporučuji všemi deseti a ještě jednou tímto děkuji za krásnou zahradu.

Ing. Milan Lifka, Lišany

Firmu pana Lopoura jsem si vybral na internetu bez předchozí zkušenosti a nemohl jsem udělat lépe. Potřeboval jsem upravit zahradu podle již hotového projektu (bez osázení rostlin) a pánové se toho chopili s velmi profesionálním přístupem. Z průběhem realizace jsem naprosto spokojený a to od první schůzky po závěrečný úklid. Vstřícný a férový přístup, jasná komunikace, pečlivost, pánové poradí, vysvětlí a nezaleknou se případných komplikací. Práce nám znepříjemňovalo počasí, přesto se to celé stihlo o den dříve než jsme původně počítali. Doporučuji všemi deseti a ještě jednou tímto děkuji za krásnou zahradu.

p. Barčák, Cvrčovice

Děkuji firmě Lopour, za pěkný servis při pokládce travního koberce, děkuji i za milé, vstřícné jednání a výbornou komunikaci. Vše dobré Vám všem přeje spokojená zákaznice Ivana Jelínková z Kladna

Ivana Jelínková, Kladno,

Od objednání, komunikaci až po samotnou realizaci, vše s Vámi proběhlo, přesně tak, jak to má být. Vzácnost, v dnešní době. Proto nelituji času napsat těchto pár řádků chvály.
Poptávku jsem poslal na více adres, ale vy jste zareagovali mezi prvními a dokonce i po zaslání fotodokumentace jste se nezalekli komplikací.
Ještě tento pátek mi volala nějaká opožděná firma, že se omlouvá, ale z fotek je patrné, že tohle udělat prostě nejde. Tak jsem jim poděkoval a ujistil jsem je, že si nemusí dělat výčitky, protože se našel někdo, kdo nevěděl, že to nejde a práci již dávno udělal.

Tak tedy ještě jednou díky a přeji mnoho spokojených klientů, jako jsme my

Petr Kubů, Hostivař

Pana Lopoura oslovila v minulém roce moje dcera ohledně realizace okrasné zahrady. Jednáním, návrhem, rychlostí a perfektním provedením jsme byly obě nadšené. A tak když jsem letos já potřebovala zlikvidovat starý a založit nový živý plot, vůbec jsem neváhala, kam se mám obrátit. A opět nezklamali. To, co jsem plánovala na dva dny, trvalo jedno dopoledne a to včetně perfektního úklidu do poslední spadlé větvičky. Občas sháním řemeslníky na různé úpravy v domě, ale s takovým přístupem, jako u pana Lopoura jsem se ještě nesetkala. Prostě ve všech směrech jen samé jedničky.

Bártová, Unhošť

Zasílám krátké hodnocení za realizaci naší zahrady. Ještě jednou Vám moc děkujeme, zahrada je vážně úžasná a určitě Vás doporučíme i mnoha známým a přátelům.

Chtěli bychom moc poděkovat panu Lopourovi a jeho firmě za realizaci naší zahrady. Již při výběru firmy pro dokončení zahrady, jsme věděli, že právě tato firma nám zahradu zrealizuje podle našich představ. Přístup byl vždy vstřícný, profesionální, rychlý. Stejně tak veškeré práce a následné předání včetně informací jak se starat o rostliny i nově osetý trávník. Všem ,kteří si přejí krásnou zahradu, můžeme tuto firmu jen a jen doporučit.

S pozdravem Linda a Dalibor Dočkalovi

Firmu pana Lopoura jsme s manželkou vybrali pro založení trávníku a zhotovení terasy pomocí zámkové dlažby především na základě referencí, ceny a přístupu. Již od prvního kontaktu bylo patrné vstřícné a profesionální jednání a ochota přizpůsobit se našim potřebám. Ačkoli příprava pokládky zámkové dlažby byla náročná, kvůli malému manipulačnímu prostoru, přesto se pracovníci pana Lopoura úkolu zhostili svědomitě a nevynechali žádný detail. Kvůli časové tísni a počasí pracovali při založení trávníku téměř dvanáct hodin, aby vše stihli během jednoho dne. Celkově jsme s firmou pana Lopoura, s odvedenou prací i výsledkem nadmíru spokojeni. Děkuji.

S díky a pozdravem Arnošt Odvalil, Beroun

Dobrý den pane Lopoure.
Jsem rád, že jsem se, po velice kladných referencích, které jsem na Vás měl, rozhodl oslovit.
Perfektní služby začaly s Vaším profesionálním přístupem, pokračovaly přes nadstandardní úroveň práce Vašich kolegů a neposlední řadě končily s úklidem po Vašich činnostech. Právě fakt, že po Vašem odchodu není nic znečištěného nebo dokonce zničeného mě přesvědčil, že Vás mohu bez problémů doporučit svým známým.

Těším se na další spolupráci.

S pozdravem Zeman, Kladno

FIRMU PANA LOPOURA JSEM PŘED PÁR LETY NAŠEL NA INTERNETU, KDYŽ JSEM POTŘEBOVAL ČÁST POZEMKU POKRÝT TRAVNÍM KOBERCEM.
HNED PŘI NAŠEM TELEFONICKÉM HOVORU BYLO JASNÉ, ŽE VÍ, O ČEM MLUVÍ, HNED SE PŘIJEL PODÍVAT, PORADIL A BĚHEM PÁR DNÍ NASTOUPILA PARTA PRACOVITÝCH LIDÍ.
OD TÉ DOBY JSEM SE NA PANA LOPOURA OBRÁTIL JIŽ MNOHOKRÁT, SVĚŘIL JSEM JEHO FIRMĚ STŘÍHÁNÍ OVOCNÝCH STROMŮ, VÝSADBU NOVÝCH STROMŮ A KEŘŮ,POKLÁDKU ZAHRADNÍCH OBRUBNÍKŮ A LONI NA PODZIM KOMPLETNÍ VÝMĚNU ZBYLÉ PLOCHY TRÁVNÍKU, OD SEŘÍZNUTÍ DRNU, PŘES KULTIVACI A NIVELACI PODKLADU AŽ PO POKLÁDKU TRAVNÍHO KOBERCE.
500 M2 TRÁVNÍKU SE BĚHEM PÁR DNÍ ZMĚNILO K NEPOZNÁNÍ.
O MOU ZAHRADU SE STARÁ FIRMA LOPOUR ZAHRADY. PROTO JSEM V KLIDU.

DAVID SEIFERT, PRAHA 4

Dobrý den,

Firma pana Lopoura u mne zakládala trávník v roce 2016. Jejich práce byla kvalitní a přístup profesionální. Mechanizace, kterou použili, zvládla zkultivovat i obtížnější, hodně kamenitý, terén. Navíc nebyla tolik závislá na počasí, jako jiné firmy s klasickými rotavátory, které vyžadují suchou půdu. Rovněž jsem ocenil jejich flexibilitu a ochotu, s jakou na místě přizpůsobili svůj postup práce a koordinovali ji s navazujícími činnostmi (zakládání obrubníků, dotvarování terénu).

Výsledkem je dobře založený trávník.

Radek Č., Kladno

Pan Lopour se nám stará o zahradu již čtvrtým rokem a jsme velmi spokojeni. Je pečlivý, spolehlivý, má dobré nápady a osobní přístup. Pokaždé nám dobře poradil s výběrem rostlin, keřů a stromů a jejich správným umístěním.
Jeho služby vřele doporučujeme.

Manželé Janečkovi

Společnost pana Lopoura mi byla doporučena, když jsem si dělala výběrové řízení na realizaci zahrady u novostavby rodinného domu. Z celkově 6 poptaných společností jsem se rozhodla pro něj. Přesvědčila mne nejen cena, ale především jeho způsob, rychlost komunikace a vstřícný přístup k mým přáním a představám o realizaci. Plně zachytil moji představu o vzhledu zahrady a doplnil ji o vlastní nápady, které vytvořily naprosto harmonický celek, který chválí všichni sousedi a návštěvy.
Samotná realizace proběhla ve stanoveném termínu, kvalitě i dohodnuté ceně. Velmi oceňuji profesionální přístup nejen majitele společnosti, ale i jeho zaměstnanců.
Po založení zahrady jsem se rozhodla využívat služeb i nadále při jarní údržbě. S panem Lopourem tak spolupracuji už druhým rokem. Musím zkonstatovat, že jeho práce je na stále vysoké úrovni a jeho služby mohu jen doporučit.

Zlatuše Heská, Královice

Dobrý den,

ráda bych zaslala svou osobní zkušenost se společností Lopour Zahrady. S touto firmou spolupracuji již několik let a od začátku spolupráce jsem velmi spokojená jak s kvalitou poskytnutých služeb, tak s rychlostí realizace, tak se lhůtou realizace od zadání požadavku. Tak jak se občas stává, je nutné občas řešit i reklamace, ale i v této oblasti jsem s přístupem majitele firmy spokojená, reklamaci jsme vyřešili kompromisně a ke spokojenosti obou stran. Do budoucna budu i nadále využívat služeb firmy Lopour Zahrady, protože není důvod měnit a zkoušet někoho nového …..

Taťana Šedinová, Praha

Dobrý den,

na internetových stránkách www.lopourzahrady.cz jsme našli nabídku zahradnických prací. Z nich jsme si vybrali a objednali prořezání ovocných stromů, likvidaci nemocných stromů a úpravu trávníku. Využili jsme nabídnuté možnosti odvozu všeho nepotřebného. Zahrada v krátkém čase prokoukla. Cena všech prací byla víc než dobrá, dohoda s firmou bezproblémová a vždy rychlá. Navíc jsme získali hodně cenných rad.

Tuto firmu můžu jen doporučit!

Peroutkovi, Praha

„První setkání s firmou Lopour Zahrady bylo, když jsme hledali dodavatele kobercového trávníku na naší chalupu. Ze všech oslovených firem u nás vyhrál pan Lopour svou vstřícností, ochotou, krátkým termínem dodání a v neposlední řadě i cenou. Od té doby, k naší plné spokojenosti, pravidelně využíváme jeho služeb při údržbě zahrady. Doporučujeme :-)“.

M.Hřivna

Dobrý den,

s prací Vaší společnosti jsme byli nadmíru spokojeni. Práce proběhla rychle, bezchybně a výsledek splňoval přesně naše představy. Cena za celou transakci včetně dodání  okrasných rostlin byla pro nás velmi příjemná, ve srovnání s ostatními nabídkami byla nízká. Společnost mohu každému vřele doporučit, neboť i  vzhledem k její  kreativitě bude každý určitě nadmíru spokojen.

Kratochvílová, Velké Přílepy

Pan Lopour a jeho kolegové odvádí vždy naprosto profesionální práci. Spolupráci jsme začali před několika lety 3D návrhem zahrady, následovala její kompletní realizace a nyní pokračujeme v každoroční údržbě. Během této doby nenastal sebemenší  zádrhel, pan Lopour vždy dodržel cenu i slíbené termíny. Zahrady Lopour mohu s klidným svědomím doporučit.

Ing. Markéta Dvořáčková, Rakovník