Frézování pařezů

Strojové frézování pařezů

K naší nabídce zahradnických služeb patří také likvidace pařezů strojem na frézování pařezů. Tato likvidace se vyplácí zejména při větším počtu odstraňovaných pařezů, nebo při velkých průměrech původního kmene stromu. Cena frézování pařezů tak klesá s každým dalším likvidovaným kusem. Nevíte li si rady se samotným kácením stromu nabízíme samozřejmě také jeho poražení a úklid pozemku.

 

Frézování pařezů - cena - pařezová fréza

Frézování pařezů - pařezová fréza

 

Nespornou výhodou při použití pařezové frézy je zejména velká úspora Vašeho volného času a čistě uklizená plocha připravená k okamžitému osetí, nebo jinému využití. To co by jste krumpáčem a lopatou sami dělali celý den, my máme za hodinku..
Pro vaši orientaci můžete navštívit naší fotogalerii, kde najdete obrázky ze zahrad našich zákazníku, kde jsme odstraňovali pařez frézováním.

 

 

Frézování pařezů -Lopour zahrady

Plocha po likvidaci pařezů

 

Frézování pařezu není časově náročnou záležitostí. Vždy záleží na připravenosti stroje a na druhu frézovaného dřeva. Frézujeme pařezy až do 20 cm pod úroveň povrchu. Nezbytný je pouze dostatečný prostor pro manévrování se strojem. Po odstranění zůstává na místě pouze hromádka dřevní štěpky, kterou si po sobě samozřejmě uklidíme.

 

Ceny frézování pařezů

Připravili jsme pro vás i  ceník odstranění pařezů frézováním, kde se můžete zorientovat. Ceny jak jsme již psali jsou ovšem vždy individuální a velice záleží na počtu odstraňovaných kusů. Pokud máte zájem, tak se podívejte také na video z akce kde jsme jeden z pařezů likvidovali. Uvidíte, že i na vaší zahradě to nebude žádný problém!

 

 

V případě kdy je strom na Vaší zahradě nebezpečný ať už svou velikostí, nebo svým stanovištěm a sami ho nezvládnete, obraťte se na nás. Vzniklé škody nepovedeným poražením takového stromu se zpravidla velmi prodraží. Na "kousky" tohoto typu je nutno požít speciální techniky rizikového kácení stromů buď horolezeckou technikou, nebo pomocí zvedacích plošin.

 

Rizikové kácení Praha - Lopour zahrady

Přerostlý Ořešák

 

Firma Lopour zahrady má sídlo 30 km na západ od Prahy a proto našich služeb využívají zejména zákazníci mimo Prahy z okresů Kladno, Rakovník a Beroun.

Pro bližší informace a případnou kalkulaci odstranění pařezů, nebo s tím souvisejících služeb nás kontaktujte.