+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

STROJOVÉ FRÉZOVÁNÍ PAŘEZŮ

frézování pařezů

K naší nabídce zahradnických služeb patří také likvidace pařezů strojem na frézování pařezů. Tato likvidace se vyplácí zejména při větším počtu odstraňovaných pařezů, při velkých průměrech původního kmene stromu. Cena frézování pařezů tak klesá s každým dalším likvidovaným kusem. Nevíte – li si rady se samotným kácením stromu , nabízíme také jeho poražení a úklid pozemku.

Návrh zahrady

Frézování pařezů – pařezová fréza

Nespornou výhodou při použití pařezové frézy je zejména velká úspora Vašeho volného času, čistě uklizená plocha, která je připravená k okamžitému osetí nebo jinému využití. To, co byste krumpáčem a lopatou sami dělali celý den, naše společnost vykoná v kratším časovém horizontu.
Pro Vaši orientaci můžete navštívit naší fotogalerii, kde najdete obrázky ze zahrad našich zákazníků.

plocha po likvidaci pařezů

Plocha po likvidaci pařezů

Frézování pařezu není časově náročnou záležitostí. Vždy záleží na připravenosti stroje a na druhu frézovaného dřeva. Frézujeme pařezy až do 20 cm pod úroveň povrchu. Nezbytný je pouze dostatečný prostor pro manévrování se strojem. Po odstranění zůstává na místě pouze hromádka dřevní štěpky, kterou si po sobě samozřejmě uklidíme.

Ceny frézování pařezů

Připravili jsme pro vás i  ceník odstranění pařezů frézováním, kde se můžete zorientovat. Ceny, jak jsme již psali jsou ovšem vždy individuální a velice záleží na počtu odstraňovaných kusů. Pokud máte zájem, tak se podívejte také na video z akce, kde jsme jeden z pařezů likvidovali. Uvidíte, že i na Vaší zahradě to nebude žádný problém!

V případě, kdy je strom na Vaší zahradě nebezpečný, ať už svou velikostí nebo svým stanovištěm, obraťte se na nás. Vzniklé škody nepovedeným poražením takového stromu se zpravidla velmi prodraží. Na „kousky“ tohoto typu je nutno požít speciální techniky rizikového kácení stromů. Buď horolezeckou technikou nebo pomocí zvedacích plošin.

Návrh zahrady

Přerostlý Ořešák

Firma Lopour zahrady má sídlo 30 km západně od Prahy. Proto našich služeb využívají zejména zákazníci z okresů Kladno, Rakovník a Beroun.
Pro bližší informace a případnou kalkulaci odstranění pařezů nebo s tím souvisejících služeb nás kontaktujte.