Zahradnické práce služby

Zahradnické práce a stavební úpravy na vaší zahradě

Naše společnost již řadu let poskytuje profesionální zahradnické služby a drobné zednické práce. Díky prolínání těchto odborností, můžeme svým zákazníkům nabídnout komplexní servis venkovních prací. Zahradnické práce jsou však hlavní náplní našeho času. Základní představu o finanční náročnosti prací na Vaší zahradě si můžete udělat v naší sekci ceník.
Ceny jsou ovšem individuální. Záleží vždy na okolnostech a vzájemné dohodě.

Zahradnické služby mohou být rozčleněny do velké spousty úkonů. Když budeme brát v potaz časovou posloupnost, tak prvním úkonem na zahradě je odborné zhodnocení veškerých dispozic, které se na zahradě a v okolí nacházejí. Po vypracování projektu zahrady a vzájemném odsouhlasení zpravidla začínáme s vlastní realizací zahrady. Naším hlavním záměrem je poskytovat zákazníkům ty nejlepší možné služby.
Díky našemu týmu odborníků složeného z mnoha řemeslných pozic, Vám můžeme nabídnout kompletní zahradnické služby.
Je to například: výsadba nebo pokládka trávníku, výsadba okrasných záhonů a solitérních stromů, tvorba štěrkových a kamenných ploch, nášlapy, solitérní kameny včetně jejich instalace, rizikové kácení, řez a střih keřů, frézování pařezů, terénní modelace, závlahy, jezírka, retenční jímky, ploty, zámkové dlažby, schody, zídky, skleníky, pergoly osvětlení zahrady a dalších mnoho prací na žádost našeho zákazníka. Avšak hlavně nabízíme osobní přístup a férové jednání.

Zahradnické služby od profesionálů

Můžeme Vám nabídnout vypracování projektové dokumentace k Vaší zahradě a tu posléze proměnit v její hmotný ekvivalent. Vždy Vás se zahradou a jednotlivými rostlinami seznámíme. V případě nedostatku Vašeho času si u nás můžete objednat třeba jen dílčí úkony údržby, nebo komplexní jarní i zimní údržbu zahrady. Můžete si vybrat jednotlivou položku z našeho ceníku, nebo může být celá Vaše zahrada na klíč.

Naše zahradnické služby a stavební práce poskytujeme soukromím osobám, firmám, obcím i různým organizacím. Velmi rádi Vám vytvoříme malé tiché zákoutí, ale i rozsáhlou a náročnou stavbu včetně komunikací a technických sítí.

Mezi naše další služby patří prodej volně ložených materiálů, odvoz a likvidace odpadu, bourací práce, zimní a letní úklid parkovišť a okolních prostor.