+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

Nabídka práce – brigády

Práce a brigáda

Naše firma každoročně hledá nové zaměstnance. Práce, brigáda u nás je vhodná jak pro studenty, tak i pro zájemce o stálý pracovní poměr. Máme zájem o spolehlivé lidi, kteří se nebojí manuální práce a pracovat venku je pro ně přitažlivější než sedět v kanceláři, nebo dělat třeba robota u linky. Oceníme odborníky a vždy také rádi vyslechneme i všechny zručné jedince, kteří ovládají drobné zednické práce.

Sídlo firmy Lopour zahrady je v Novém Strašecí a proto jsou naši zaměstnanci zejména z okresu Rakovník a Kladno. Zahrady realizujeme po celém Středočeském kraji a v Praze.
Nejvíce napilno máme od března do listopadu, vše ovšem záleží na počasí. Naše klasická osmihodinová pracovní doba začíná v 7:30 a pokud si to situace žádá, tak ten kdo chce se může realizovat klidně i o víkendech.
Práce na zahradách není rozhodně stereotypní, skoro každý den cestujeme a dost často si pořádně protáhneme tělo. Občas taky prší, nebo je zima, ale jinak je to práce plná slunce, barev a vůní…

Pokud přemýšlíte o práci zahradníka, nebo jen brigádě a nejste z oboru, nebo zedník, nevadí. Vše potřebné vás naučíme. Důležitá je chuť a spolehlivost!
Stačí zavolat. Sejdeme se a uvidíme. Pokud si chcete jen vyzkoušet tuto zajímavou práci, brigáda je také řešení..

LOPOUR ZAHRADY – PRÁCE, BRIGÁDA SNŮ 🙂

Víme, že ani ten nejlepší jedinec nedokáže vše udělat sám. Proto jsme rádi za naší partu a za každou novou sílu, která zapadne do našeho týmu.

Každoročně nabízíme zaměstnání pro nové, schopné zájemce o práci na zahradách jak na hlavní pracovní poměr, tak i formou brigády. Aby nám to klapalo, tak se neustále snažíme zdokonalovat a učíme se novým věcem a trendům. K tomu samozřejmě patří pravidelná školení v zahradnickém oboru a nové výzvy, kterým se nebráníme. Máme je rádi…