+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

O firmě

ZAHRADNÍK RADEK LOPOUR A JEHO TÝM

Zahrada u Vašeho domu je nejbližší místo pro odpočinek a relaxaci Vás, Vašich blízkých i přátel. Svěřte proto projekt a architekturu, realizaci a třeba i údržbu zahrady odborníkům.
Vyplatí se to. Počáteční cena se Vám jistě v budoucnu vrátí, a proto je zahradní architekt dobrou investicí.
Navíc si samozřejmě ušetříte práci, čas i starosti a můžete v klidu užívat Vašeho zaslouženého volna. Zahrady Lopour nabízí 3D návrh zahrad a kreslené návrhy jednotlivých projektů.

Radek Lopour

Radek Lopour

majitel

tel.: +420 776 543 241

Dlouhou dobu působím v oboru zahradních a krajinných realizací. Za mne a náš tým Vám mohu garantovat kvalitu té nejvyšší hodnoty. Jsem ten, s kým budete řešit svoje představy, možné technické varianty a finanční náročnost. Navrhnu a vytvořím takový koncept, který z Vaší zahrady vytvoří jedinečné dílo, které si Vás podmaní a na které se budete stále rádi vracet.

Naše parta 

Někdy je nás pět, někdy deset. Každý má své místo a pak je radost pracovat!

Školení zaměstnanců firmy

Víme, že ani ten nejlepší jedinec nedokáže vše udělat sám. Proto jsme rádi za naší partu a za každou novou sílu, která zapadne do našeho týmu.

Každoročně nabízíme zaměstnání pro nové, schopné zájemce o práci na zahradách jak na hlavní pracovní poměr, tak i formou brigády. Aby nám to klapalo, tak se neustále snažíme zdokonalovat a učíme se novým věcem a trendům. K tomu samozřejmě patří pravidelná školení v zahradnickém oboru a nové výzvy, kterým se nebráníme. Máme je rádi…