+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

ÚDRŽBA ZELENĚ FIRMY, MĚSTA A OBCE

ÚDRŽBA firemních objektů

Mimo zahradnických prací pro soukromé osoby a jejich zahrady nabízíme další služby. Příkladem je údržba zeleně firmy i ploch a parků obcí a měst ve Středočeském kraji. Naše firma působí zejména v okresech Rakovník, Kladno, Beroun a Praha.

Rádi Vám zhotovíme nabídku na jednotlivou údržbu nebo rekonstrukci zeleně firemního pozemku, ale samozřejmě i na kompletní realizaci zahradnických prací u Vaší firmy. Neváhejte nás kontaktovat.

O areály firem se následně staráme také v rámci paušálních poplatků.

Návrh zahrady

údržba zeleně firmy

Nejčastější údržbou pozemků firem je samozřejmě sekání trávníku. Plochy sekáme profesionálním, komunálním traktorem Etesia Hydro. Menší plochy zahradní sekačkou Etesia nebo křovinořezem. Posekanou trávu a biomasu dle potřeby odvezeme. Realizujeme také výsev trávníku a pokládku travních koberců. Pro parky a jiná vhodná místa Vám můžeme nabídnout realizaci mlatových cest.

Na zahradách a pozemcích firem, obcí a měst zeleň zakládáme. Rostliny na plochy firem vybíráme tak, abyste se mohli věnovat své práci a nemuseli vynakládat další zbytečné prostředky na její složitou údržbu. Pokud je přece jen třeba, tak v průběhu sezóny zeleň udržujeme a samozřejmě také sbíráme spadané listí a zajišťujeme jeho likvidaci.

Velmi nás těší, když naší práci neděláme jen pro soukromé osoby a jednotlivce, ale i pro širší veřejnost, která jí poté využívá a slouží k odpočinku i relaxaci. Jedna z takových zakázek je například realizace odpočinkových míst na cyklostezce a okolí obce Tuchlovice.

Městská a obecní hřiště potřebují občas také údržbu ploch i herních prvků, kde Vám můžeme být nápomocni.

Podle potřeb zákazníka nabízíme také drobné stavební práce , jako jsou schody, zídky, obrubníky.