Realizace zahrad

Realizace zahrad ve Středočeském kraji

Pokud je vlastní projekt zahrady dokončen a odsouhlasen, přecházíme do fáze realizace zahrad. Prakticky vždy se jedná o velmi náročnou operaci, kdy je potřeba počítat s perfektním načasováním logistiky, lidských zdrojů a samozřejmě s vrtochy počasí.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider
Většina našich zákazníku si je vědoma, že realizace zahrad je časově náročnou záležitostí při které je potřeba vyvinout velké množství manuálního úsilí a přemístit mnoho různého materiálu. Když si laik ještě uvědomí nutnost znalosti odborné stránky, stává se často realizace zahrad svépomocí v určitém časovém rámci nedosažitelnou. Jsme tu od toho, abychom našim zákazníkům nabídli komplexní služby od vyprojektování zahrady, přes vlastní realizaci, drobné stavební práce až po následnou údržbu.

Naši pracovníci jsou odborníky ve svém oboru, když k tomu připočteme naše profesionální vybavení, jsme schopni Vám vytvořit dílo během pár dní. Nemusíte tak po práci a o víkendech shrabávat kameny z Vašeho ne příliš kvalitního pozemku, nebo potit krev nad lopatou. Díky našemu komplexnímu vybavení a automatizovaným procesům jsme schopni během krátké chvíle splnit Vaše sny a předat Vám zahradu k prakticky okamžitému užívání. Ukázky naší práce najdete ve fotogalerii realizací zahrad.

Vždy jsme posledními řemeslníky, kteří se na pozemku pohybují. Tomu také přizpůsobujeme náš přístup. Vždy dbáme na to, abychom po zednických firmách perfektně prostor zahrady vyčistili, a po našem odchodu musí být zahrada absolutně dokonalá, co se týče provedených prací i čistoty.

Při předání zahrady dbáme na to, abychom Vás správně zaškolili v údržbě a aby jste věděli jak se k rostlinám správně chovat. Pokud je realizace zahrad hotova a vy nemáte prostor, nebo chuť o zahradu pečovat, tak Vám rádi nabídneme naší celoroční údržbu. Nemusíte se tak o nic starat a máte jistotu, že Vaše zahrada bude během celé sezóny v perfektním stavu.

Realizace zahrad - postup zakázky:

1.     nejprve vás navštívíme na vaší zahradě a zhodnotíme stávající stav.

2.     při vzájemné shodě zpracujeme projektovou dokumentaci a rozpočet realizace zahrady

3.     veškerou zpracovanou dokumentaci a rozpočet s Vámi zkonzultujeme

4.     poté provedeme podpis smlouvy o dílo a vybereme 60% zálohu

5.     následuje vlastní realizace zahrady

6.     zaškolení údržby zahrady

7.     vystavení faktury a její doplacení


Během návrhu zahrady a zahradní architektury respektujeme zejména:

·        požadavky zákazníka, co od zahrady v budoucnu očekává

·        stávající stav zahrady a rostlin

·        urbanistické začlenění

·        světové strany

·        charakter půdy a vzhled okolí

·        Počet členů rodiny, dětí případně zvířat

·        finanční limity

Možná si někteří z Vás pomyslí k čemu potřebuji projekt? K čemu potřebuji odborníky? I moje babička a rodiče si svépomocí udělali hezkou zahrádku. Vždyť na vysetí trávníku přece nic není, když tráva roste i v chodníku. Vysadit sem tam do trávníku keřík je strašně jednoduché, sem tam pohodím kámen, který jsem našel a navrch seříznu ten starý strom v zahradě. Vždyť ten stromek, který jsem si koupil v zahradnictví určitě zůstane tak velký jako je teď, i když ta obsluha na můj dotaz o vzrůstu jen pokrčila přičinlivě rameny.

Nenechte se zmást, stromek můžete vysadit deseti způsoby a až ten desátý může být ten správný, nehledě na to, jakou máte na pozemku zeminu potažmo stanoviště. Kvalitní naplánování a profesionální realizace Vám do budoucna zajistí bezproblémovou a jednoduchou údržbu včetně nemalé finanční úspory. Svěřte realizaci zahrad odborníkům!