+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

REALIZACE ZAHRAD VE STŘEDOČESKÉM KRAJI

úpravy zahrad

Pokud je vlastní projekt zahrady dokončen a odsouhlasen, přecházíme do fáze realizace zahrady. Vždy se jedná o velmi náročnou operaci, kdy je potřeba počítat s dokonalým načasováním logistiky, lidských zdrojů a přírodními vlivy.

Realizace zahrady Nové Strašecí
Realizace zahrady Řevničov
Realizace zahrady Kladno
Realizace zahrady Rakovník
Realizace zahrady Praha
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Realizace zahrady Nové Strašecí
Realizace zahrady Řevničov
Realizace zahrady Kladno
Realizace zahrady Rakovník
Realizace zahrady Praha
previous arrow
next arrow
Shadow

Většina našich zákazníku si je vědoma, že realizace zahrad je časově náročnou záležitostí, při které je potřeba vyvinout velké množství manuálního úsilí a přemístit mnoho různého materiálu. Když si neodborník uvědomí nutnost znalosti odborné stránky, stává se často realizace zahrady svépomocí v určitém časovém rámci nedosažitelnou. Jsme tu od toho, abychom našim zákazníkům nabídli komplexní služby . Vyprojektování zahrady, vlastní realizace, drobné stavební práce a následná údržba.

Naši pracovníci jsou odborníky ve svém oboru. Pracujeme s profesionální vybavením, jsme schopni Vám vytvořit dílo během krátkého časového horizontu. Nemusíte po příchodu ze zaměstnání přemýšlet, jakým způsobem obnovit zašlou zahradu. Díky našemu komplexnímu vybavení a automatizovaným procesům jsme schopni během krátké chvíle splnit Vaše sny a předat Vám zahradu k okamžitému užívání. Ukázky naší práce najdete ve fotogalerii realizací zahrad.

Vždy jsme posledními řemeslníky, kteří se na pozemku pohybují. Tomu také přizpůsobujeme náš přístup. Vždy dbáme na to, abychom po zednických firmách cíleně prostor zahrady vyčistili. Po našem odchodu musí být zahrada absolutně dokonalá z hlediska kvality splněné práce co se a čistoty.

Při předání zahrady dbáme na to, abychom Vás správně zaškolili v údržbě. Abyste věděli, jak se k rostlinám správně chovat. Pokud je realizace zahrad hotova a vy nemáte prostor nebo chuť o zahradu pečovat, tak Vám rádi nabídneme naší celoroční údržbu. Nemusíte se tak o nic starat a máte jistotu, že Vaše zahrada bude během celé sezóny v dokonalém stavu.

Realizace zahrad – postup zakázky:
1.     Nejprve Vás navštívíme na Vaší zahradě a zhodnotíme stávající stav.
2.     Při vzájemné shodě zpracujeme projektovou dokumentaci a rozpočet realizace zahrady.
3.     Veškerou zpracovanou dokumentaci a rozpočet s Vámi zkonzultujeme.
4.     Poté provedeme podpis smlouvy o dílo a vybereme 60% zálohu.
5.     Následuje vlastní realizace zahrady.
6.     Zaškolení údržby zahrady.
7.     Vystavení faktury a její doplacení.

Během návrhu zahrady a zahradní architektury respektujeme zejména:
·        Požadavky zákazníka, co od zahrady v budoucnu očekává.
·        Stávající stav zahrady a rostlin.
·        Urbanistické začlenění.
·        Světové strany.
·        Charakter půdy a vzhled okolí.
·        Počet členů rodiny, zvířat.
·        Finanční limity.

Možná si někteří z Vás pomyslí k čemu potřebuji projekt? K čemu potřebuji odborníky? I moje babička a rodiče si svépomocí udělali hezkou zahrádku. Vždyť na vysetí trávníku přece nic není, když tráva roste i v chodníku. Vysadit do trávníku keřík je jednoduché. Použít kámen, který jsem našel. Seříznout starý strom v zahradě.
Nenechte se zmást. Stromek můžete vysadit deseti způsoby. A až ten desátý může být ten správný. Nehledě na to, jakou máte na pozemku zeminu, potažmo stanoviště. Kvalitní naplánování a profesionální realizace Vám do budoucna zajistí bezproblémovou a jednoduchou údržbu, včetně nemalé finanční úspory. Svěřte realizaci zahrad odborníkům!