NÁVRHY - REALIZACE - ÚDRŽBA ZAHRAD

Zemní práce, výkopy a odvoz materiálu

Jako první krok při realizaci zahrady u novostavby domu jsou zemní práce. Terén u domu je většinou poznamenán samotnou stavbou a tak je nutno dát vše do pořádku.
Někdy je potřeba na pozemku dodělat i sítě, které souvisí s domem jako například drenážní trubky, odvody dešťové vody, nebo instalace různých typů jímek a nádrží.
Na zahradu a pro různé zahradní stavby je nutno nezapomenout na přívod vody, elektřiny na zalévání, osvětlení a podobně.

 

 

 

Pokud jsou součástí projektu také stavební práce na zahradě zajistíme zemní práce bagrem i potřebné výkopy lidskou silou. Jedná se většinou o základy na terasy, zahradní domky a přípravy pro štěrková lože na chodníky, vjezdy a garážová stání.

 

 

 

Veškerý potřebný materiál a substráty si přivezeme a vy se nemusíte o nic starat. Pokud na pozemku po skončení všech prací naopak zemina přebývá a nebo nelze použít zem z výkopů, tak ji odvezeme. Likvidaci i všechny zemní práce a výkopy zajišťujeme za rozumné ceny. Pro podrobnější informace a detailnější obrázky z již realizovaných prací tohoto typu navštivte naší fotogalerii.

 

 

 

Zemní práce zajišťujeme také u rekonstrukcí zahrad a dalších ploch, kde jsou potřeba pouze dílčí úpravy.
Pozemky s nálety a starými stromy vyčistíme, prořežeme a pokácíme co je potřeba. Zbylé pařezy likvidujeme pomocí pařezové frézy.

Pokud jste se i vy rozhodli založit, nebo rekonstruovat svou zahradu se specializovanou firmou, budeme rádi když nás oslovíte. Naše kompletní služby týkající se zahrad vám mohou ušetřit nemalé peníze.