+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

ZEMNÍ PRÁCE, VÝKOPY A ODVOZ MATERIÁLU

Zemní práce

Jako první krok při realizaci zahrady u novostavby domu jsou zemní práce. Terén u domu je většinou poznamenán samotnou stavbou. Vše je nutno dát do pořádku.
Někdy je potřeba na pozemku dodělat i jiné zemní práce, které souvisí s domem. Například drenážní trubky, odvody dešťové vody nebo instalace různých typů jímek a nádrží.
Na zahradu a pro různé zahradní stavby je nutno nezapomenout na přívod vody, elektřiny, zalévání, osvětlení.

 Pokud jsou součástí projektu také stavební práce na zahradě, zajistíme zemní práce bagrem i potřebné výkopy lidskou silou. Jedná se většinou o základy na terasy, zahradní domky a přípravy pro štěrková lože na chodníky, vjezdy a garážová stání.

Veškerý potřebný materiál a substráty si přivezeme. Vy se nemusíte o nic starat. Pokud na pozemku po skončení všech prací naopak zemina přebývá a nelze ji použít, tak ji odvezeme. Likvidaci i všechny zemní práce a výkopy zajišťujeme za rozumné ceny. Pro podrobnější informace a detailnější obrázky z již realizovaných prací tohoto typu navštivte naší fotogalerii.

Zemní práce zajišťujeme také u rekonstrukcí zahrad a dalších ploch, kde jsou potřeba pouze dílčí úpravy.
Pozemky s nálety a starými stromy vyčistíme, prořežeme a pokácíme ,co je potřeba. Zbylé pařezy likvidujeme pomocí pařezové frézy.

Pokud jste se i Vy rozhodli založit nebo rekonstruovat svou zahradu se specializovanou firmou, budeme rádi, když nás oslovíte. Naše kompletní služby týkající se zahrad Vám mohou ušetřit nemalé peníze.