+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA

Velkoformátová plošná betonová dlažba je používána u domů zejména na větších plochách, kde vynikne její velikost. Na menší plochy pokládáme zámkovou dlažbu.
Venkovní plošnou dlažbu volíme dle přání zákazníka na vjezdy, garážová stání, chodníky, terasy, pergoly a další plochy, které jsou často součástí moderní architektury. Praktické použití najde tato dlažba také na zahradě u bazénů, zahradních staveb. Lze ji také využít na nášlapy do trávníku.
Pro jakýkoliv účel využití lze dnes na trhu nalézt velké množství produktů v různých rozměrech. Stačí si jen vybrat. V nabídce je samozřejmě i široká paleta barev a odstínů. Zvolit můžete i druh povrchové úpravy s různými dekory. Nejčastěji používáme různé imitace kamene a dřeva. Venkovní dlažbu můžete také rovnou pořídit s ochranu proti UV záření.
Spolupracujeme se všemi českými výrobci jako jsou beton Brož, Best, CSbeton, Presbeton.

Veškeré výkopy a zemní práce potřebné pro pokládku dlažby si zajišťujeme sami. Výkopy provádíme mechanizací, podle potřeby i ručně. Samozřejmostí je příprava patřičného štěrkového lože, instalace obrubníků a následná modelace terénu na zahradě.