Velkoformátová dlažba

Velkoformátová dlažba

Velkoformátová, plošná betonová dlažba je používána u domů zejména na větších plochách, kde vynikne její velikost. Na menší plochy pokládáme zámkovou dlažbu.
Venkovní plošnou dlažbu volíme dle přání zákazníka na vjezdy, garážová stání, chodníky, terasy, pergoly a další plochy, kde je často součástí moderní architektury. Praktické použití najde tato dlažba také na zahradě u bazénů, zahradních staveb a lze ji také využít na nášlapy do trávníku.
Pro jakýkoliv účel využití lze dnes na trhu nalézt velké množství produktů v různých rozměrech. Stačí si jen vybrat. V nabídce je samozřejmě i široká paleta barev a odstínů. Zvolit můžete i druh povrchové úpravy s různými dekory. Nejčastěji používáme různé imitace kamene a dřeva. Venkovní dlažbu můžete také rovnou pořídit s ochranu proti UV záření.
Spolupracujeme se všemi českými výrobci jako jsou beton Brož, Best, CSbeton, Presbeton...

 

 

Veškeré výkopy a zemní práce potřebné pro pokládku dlažby si zajišťujeme sami. Výkopy provádíme mechanizací a podle potřeby i ručně. Samozřejmostí je příprava patřičného štěrkového lože, instalace obrubníků a následné modelace terénu na zahradě.