+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

PROJEKT A NÁVRHY ZAHRAD OD PROFESIONÁLŮ

úpravy zahrad

Při plánování Vám k návrhu zahrady vytvoříme projekt zahrady včetně půdorysu a osazovacího plánu. Uvidíte, jak bude Vaše zahrada vypadat. Díky návrhu si budete moci představit vztahy mezi domem a zbytkem zahrady s ostatními sousedními objekty. Můžeme Vám vytvořit i 3D vizualizaci. Pro naše návrhy zahrad a vizualizace používáme systém řešení v programech Sadovnická projekce, Floorplan, SketchUp 3D. Mimo vzorů návrhů zahrady Vám můžeme také zaslat soubor pro interaktivní prohlížení projektu. Stačí, abyste si do svého počítače zdarma nainstalovali prohlížeč programu Sadovnická projekce.

Návrh

Návrh zahrady

Návrh

Návrh zahrady

Realita

Realita

Vždy vypracujeme jednu až dvě studie možného rozvržení Vaší zahrady, které Vám zašleme na Váš email, popřípadě předáme na přenosném médiu. Po vybrání vítězné varianty se zaměříme na její finální úpravu a rozepsání jednotlivých částí osázení, včetně vypracování rozpočtu dle Vašeho požadavku.


Nechte si u nás vytvořit návrhy zahrady. My Vám za to nabídneme originální řešení za férovou cenu, včetně osobního přístupu a maximální spolupráci k dosažení ideální varianty.
Cena vyprojektování zahrady se vypočítává od celkové plochy zahrady a je závislá na náročnosti, svažitosti a členitosti terénu. Cena začíná na 35 Kč/m2. Minimální cena projektu zahrady je 20 000 Kč. Zákazníci, kteří si u nás nechají zahradu realizovat, platí pouze 50% ceny projektu.

Návrhy zahrad

Důležitým bodem celé realizace zahrady je vytvoření projektové dokumentace. V případě rostlin také dokumentace osazovacího plánu. Projekt zahrady je absolutním vrcholem celého našeho snažení. Vlastní realizace zahrady je již jen dosažení určeného hmotného cíle. Pro vlastní návrhy zahrad je nutné znát veškeré potřeby našeho zákazníka.

Danému projektu věnujeme maximální úsilí, abychom vždy vytvořili originální projekt s co možná největším otiskem nároků a rukopisu zákazníka. Obecně máme rádi, když se z okna díváte na něco, co jste si sami vytvořili nebo (pokud máme dostatek prostoru, zručnosti a vlastních sil) se na konečném díle podíleli nějakým nápadem či dílčím úkonem.

Nemáte základní představu o tom, jak by měla být Vaše zahrada koncipována, aby neodporovala základním pravidlům a splňovala Vaše nároky?

Jsme tu od toho, abychom vyslechli Vaše přání na:

• Využitelnost a rozdělení jednotlivých funkčních částí zahrady,
• odclonění pohledů ze silnice,
• náročnost údržby zahrady,
• množství, stáří a hodnotu taxonů,
• potřebu nasytit své chuťové buňky,
• místo kde se schovat a meditovat.

Je velmi důležité, abyste měli základní představu o využití zahrady a měli na zřeteli i budoucí dlouhodobé využití Vaší zahrady, protože se průměrná doba původního využití zkrátila na pouhých sedm let (dospívání a odchod dětí z domu, pořízení nebo zklidnění čtyřnohého člena rodiny nebo další využitelnost prostoru).
Správné pochopení potřeb našeho zákazníka a navrhnutí pro něj toho nejlepšího možného projektu je naším nejdůležitějším úkolem.