3D návrhy zahrad

Projekt a návrhy zahrad od profesionálů

Při plánování Vám k návrhu zahrady vytvoříme projekt zahrady včetně půdorysu a osazovacího plánu. Uvidíte, jak bude Vaše zahrada vypadat. Díky návrhu si budete moci představit vztahy mezi domem a zbytkem zahrady a ostatními sousedními objekty. Můžeme Vám vytvořit i 3D vizualizaci. Pro naše návrhy zahrad a vizualizace používáme Sadovnickou projekci, Floorplan, SketchUp 3D.
Mimo obrázků návrhů zahrady Vám můžeme také zaslat soubor pro interaktivní prohlížení projektu.
Stačí aby jste si do svého počítače zdarma stáhli a nainstalovali prohlížeč programu Sadovnická projekce.

 

Vždy vypracujeme jednu až dvě studie možného rozvržení Vaší zahrady, které Vám zašleme na Váš email, nebo předáme na přenosném médiu. Po vybrání vítězné varianty se zaměříme na její finální úpravu a rozepsání jednotlivých částí osázení, včetně vypracování rozpočtu dle Vašeho požadavku.

Nechte si u nás vytvořit návrhy zahrady a my Vám za to nabídneme originální řešení za férovou cenu, včetně osobního přístupu a maximální spolupráci k dosažení ideální varianty.
Cena vyprojektování zahrady se vypočítává od celkové plochy zahrady a je závislá na náročnosti, svažitosti a členitosti terénu. Cena začíná na 35Kč,-/m2. Minimální cena projektu zahrady je 20 000Kč,-. Zákazníci, kteří si u nás nechají zahradu realizovat, platí pouze 50% ceny projektu.

 

 

 

 

Návrhy zahrad

Důležitým bodem celé realizace zahrady, je vytvoření projektové dokumentace a v případě rostlin také osazovacího plánu. Projekt zahrady je absolutním vrcholem celého našeho snažení, vlastní realizace zahrady je vlastně již jen dosažení určeného hmotného cíle. Pro vlastní návrhy zahrad je nutné znát veškeré, potřeby a touhy našeho zákazníka.

Vlastnímu projektu věnujeme maximální úsilí, abychom vždy vytvořili originální projekt s co možná největším otiskem nároků a rukopisu zákazníka. Obecně máme rádi, když se z okna koukáte na něco co jste si sami vytvořili, nebo alespoň (pokud máme dostatek prostoru, zručnosti a vlastních sil) se na konečném díle podíleli nějakým nápadem, či dílčím úkonem.

Nemáte potuchy jak by měla být Vaše zahrada koncipována, aby neodporovala základním pravidlům a splňovala Vaše nároky?

Jsme tu od toho, abychom vyslechli Vaše přání na:

foto zahrad
  • využitelnost a rozdělení jednotlivých funkčních částí zahrady
  • odclonění pohledů ze silnice
  • náročnost údržby zahrady
  • množství, stáří a hodnotu taxonů
  • potřebu nasytit své chuťové buňky
  • místo kde se schovat a meditovat

Je proto velmi důležité, aby jste měli alespoň základní představu o využití zahrady a měli na zřeteli i budoucí dlouhodobé využití Vaší zahrady, protože se průměrná doba původního využití zkrátila na pouhých sedm let (dospívání a odchod dětí z domu, pořízení nebo zklidnění čtyřnohého člena rodiny, nebo další využitelnost prostoru).
Správné pochopení potřeb našeho zákazníka a navrhnutí pro něj toho nejlepšího možného projektu je naším nejdůležitějším úkolem.