Úprava zahrad

Úprava zahrady okolo domu

Možná jste si právě koupili pozemek a starší nemovitost se zahradou, která by potřebovala řádně omladit. Zahrada bohužel často nebývá tím hlavním důvodem, pro který se lidé rozhodují k nákupu domu. Většinou hraje zásadní roli, o jakou nemovitost se jedná a zahrada k tomu tak nějak patří. Po tom co si dáte dohromady bydlení, tak většinou na řadu přichází úprava zahrady.
V tomto případě často nemáte o zahradě informace proč a z jakých důvodů původní majitel zahradu vytvořil. Situování některých prvků bývá v přímém rozporu s vaší potřebou a většina rostlin je náhodně zasázená a přerostlá bez odpovídající údržby.
Je proto nejvyšší čas s tím něco udělat!
Pokud dopad času není tak tragický je potřeba udělat menší úprava zahrady a výběr zeleně. Pokud by ovšem menší zásah nestačil, nastává kompletní rekonstrukce zahrady u vašeho domu.Řešení zahrady s odstupem času

V podobné situaci se můžete ocitnout vaším vlastním přičiněním, pokud je zahrada vaše, ale při zakládání jste jí nevěnovali dost pozornosti, nebo jste zahradě přišli na “chuť“ až nyní. Často bývá při stavbě domu veškerá pozornost zaměřena na nemovitost a zahrada je tak nějak opomíjena. Časem až se dodělají nutnosti přijde na řadu vlastní zahrada. Ta již za těch několik let zarostla keři a rostlinami, které jste někde zakoupili, nebo od někoho dostali. Ale co teď s tím? Je potřeba se pustit do úpravy zahrady, která pročistí a zmladí současný stav.

 Nevyhovující funkce zahrady

Posledním nejčastějším důvodem pro úpravu zahrady je již její nevyhovující funkce. Buď vám již odrostly děti, nebo mají teprve přijít na svět. Také zakoupení domácího mazlíčka může zásadně změnit účel zahrady.
Proto je celá řada důvodů k úpravě zahrady a výsledek by měl být vždy jen jeden. Změnit zahradu tak, aby vyhovovala vašim potřebám a abyste se v ní cítili šťastni a harmonicky.

Proto nás neváhejte kontaktovat. Přímo na vašem pozemku si od vás vyslechneme vaše potřeby a přání. Zvážíme aktuální stav a zamýšlený stav, který si přejete na zahradě mít, a navrhneme řešení, které, bude s vámi v souladu. Hlavním úkolem architekta je navrhnout takovou zahradu, ve které se budete cítit příjemně a která vám poskytne veškeré možnosti k vašim radostem.

 

Úprava zahrady za dobré ceny - Středočeský kraj - Lopour zahrady