+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

ÚPRAVA ZAHRADY OKOLO DOMU

úpravy zahrad

Právě jste si koupili pozemek a starší nemovitost se zahradou, která by potřebovala řádně omladit. Zahrada bohužel často nebývá tím hlavním důvodem, pro který se lidé rozhodují k nákupu domu. Většinou hraje zásadní roli, o jakou nemovitost se jedná a zahrada je až sekundární záležitostí. Po rekonstrukci bydlení přichází většinou na řadu úprava zahrady.
V tomto případě často nemáte o zahradě informace, proč a z jakých důvodů původní majitel zahradu vytvořil. Situování některých prvků bývá v přímém rozporu s Vaší potřebou a většina rostlin je náhodně zasázená a přerostlá bez odpovídající údržby.
Je proto nejvyšší čas s tím něco udělat.
Zda dopad času není tragický, je potřeba udělat menší úprava zahrady a výběr zeleně. Pokud by ovšem menší zásah nestačil, nastává kompletní rekonstrukce zahrady u Vašeho domu.

Řešení zahrady s odstupem času
V podobné situaci se můžete ocitnout Vaším vlastním přičiněním. Často bývá při stavbě domu veškerá pozornost zaměřena na nemovitost a zahrada je tak nějak opomíjena. Časem přijde na řadu vlastní zahrada. Ta již za těch několik let zarostla keři a rostlinami, které jste někde zakoupili a od někoho dostali. Ale co teď s tím? Je potřeba se pustit do úpravy zahrady, která pročistí a zmladí současný stav.

Nevyhovující funkce zahrady
Posledním nejčastějším důvodem pro úpravu zahrady je již její nevyhovující funkce. Nenarozené děti, odrostlé děti. Domácí mazlíček může zásadně změnit účel zahrady.
Proto existuje celá řada důvodů k úpravě zahrady a výsledek by měl být vždy jen jeden. Změnit zahradu tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. Abyste se v zahradě cítili dobře a harmonicky.
Proto nás neváhejte kontaktovat. Přímo na Vašem pozemku si vyslechneme Vaše potřeby a přání. Zvážíme aktuální a zamýšlený stav, který si přejete na zahradě mít, navrhneme řešení, které bude s Vámi v souladu. Hlavním úkolem architekta je navrhnout takovou zahradu, ve které se budete cítit příjemně, která Vám poskytne veškeré možnosti k Vašim radostem.