Nabídka práce – brigáda

Naše firma každoročně hledá nové zaměstnance. Práce, brigáda u nás je vhodná jak pro studenty, tak i pro zájemce o stálý pracovní poměr. Máme zájem o spolehlivé lidi, kteří se nebojí manuální práce a pracovat venku je pro ně přitažlivější než sedět v kanceláři, nebo dělat třeba robota u linky. Oceníme odborníky a vždy také rádi vyslechneme i všechny zručné jedince, kteří ovládají drobné zednické práce.

Sídlo firmy Lopour zahrady je v Novém Strašecí a proto jsou naši zaměstnanci zejména z okresu Rakovník a Kladno. Zahrady realizujeme po celém Středočeském kraji a v Praze.
Nejvíce napilno máme od března do listopadu, vše ovšem záleží na počasí. Naše klasická osmihodinová pracovní doba začíná v 7:30 a pokud si to situace žádá, tak ten kdo chce se může realizovat klidně i o víkendech.
Práce na zahradách není rozhodně stereotypní, skoro každý den cestujeme a dost často si pořádně protáhneme tělo. Občas taky prší, nebo je zima, ale jinak je to práce plná slunce, barev a vůní...

Pokud přemýšlíte o práci zahradníka, nebo jen brigádě a nejste z oboru, nebo zedník, nevadí. Vše potřebné vás naučíme. Důležitá je chuť a spolehlivost!
Stačí zavolat. Sejdeme se a uvidíme. Pokud si chcete jen vyzkoušet tuto zajímavou práci, brigáda je také řešení..

 

Lopour zahrady - práce, brigáda snů 🙂

 

I když nám občas není do smíchu, sranda musí být! Vždy se ale snažíme vyjít maximálně vstříc zákazníkovi a z každé realizace odjíždět s pocitem dobře vykonané práce.
Pokud si myslíte, že by vás práce, nebo brigáda u nás bavila a naplňovala, rozhodně zavolejte. Dobrých lidí není nikdy dost!