+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

+420 776 543 241

info@lopourzahrady.cz

Travní koberec pokládka – Praha

TRAVNÍ KOBEREC – LUXUS, NEBO INVESTICE?

I trávník může reprezentovat. Určitě jste se již setkali s firmou, společností, domem a zahradou, kde Vás na první pohled upoutala pěkná zeleň a jejíž dominantou je kvalitní trávník.
Je to i případ našeho zákazníka, který si mimo jiné i pro zákazníky firmy vylepšil svou zahradu výměnou trávníku a kde jsme položili hotový travní koberec.
Následující fotogalerie Vám umožní nakouknout do takovéto přeměny a může Vás třeba inspirovat k podobnému pohledu na svět kolem nás. Vaše zahrada je totiž minimálně v letních měsících nejbližší místo pro setkání Vašich zákazníků, přátel a hlavně rodiny.

Docílit takto kvalitního trávníku je mnohdy dlouholetá práce, údržba a péče, která nikdy nekončí. Nejedná se pouze o samotné sekání trávníku, ale také o jeho kondici, která často stojí v podobě hnojiv i dalších nutných operací nemalé finanční prostředky a hodně Vašeho volného času.
Aby Vaše startovní pozice byla jednoduší a ekonomičtější, můžete použít technologii pokládky a pořídit travní koberec, kde výsledný efekt uvidíte a ucítíte prakticky ihned.

Realizovat „živý“ travní koberec a správně jej položit není nijak časově náročné. Na připraveném terénu se jedná o práci v řádech několika dnů podle velikosti zahrady. Pak už zbývá jen vhodné oddělení travnaté plochy od výsadeb a jiných prvků na zahradě. kterých docílíte např. instalací ztraceného, plastového obrubníku.
Navíc cena za kterou pořídíte travní koberec a jeho pokládku se Vám jistě vrátí nejen v podobě perfektní zelené plochy na celý život.
Pak už jen stačí sundat botky a užívat si to…