Zahradník Radek Lopour a jeho tým

Zahrada u Vašeho domu je nejbližší místo pro odpočinek a relaxaci Vás, Vašich blízkých i přátel. Svěřte proto projekt a architekturu, realizaci a třeba i údržbu zahrady odborníkům.
Vyplatí se to. Počáteční cena se Vám jistě v budoucnu vrátí, a proto je zahradní architekt dobrou investicí.
Navíc si samozřejmě ušetříte práci, čas i starosti a můžete v klidu užívat Vašeho zaslouženého volna. Zahrady Lopour nabízí 3D návrh zahrad a kreslené návrhy jednotlivých projektů.

 

Lopour zahrady - zahradní architekt Radek Lopour

Radek Lopour
majitel
tel.: +420 776 543 241
Dlouhou dobu působím v oboru zahradních a krajinných realizací. Za mne a náš tým Vám mohu garantovat kvalitu té nejvyšší hodnoty. Jsem ten, s kým budete řešit svoje představy, možné technické varianty a finanční náročnost. Navrhnu a vytvořím takový koncept, který z Vaší zahrady vytvoří jedinečné dílo, které si Vás podmaní a na které se budete stále rádi vracet.


Lopour zahrady - Adéla

Ing. Adéla Chalupová
Zahradní architekt - projektant
tel.: +420 731 492 388
Vystudovala jsem ČZU obor Zahradní tvorba a momentálně si na Katedře zahradní a krajinné architektury dodělávám doktorát. Rok jsem studovala na univerzitě Swedish University of Agricultural Sciences (Sveriges lantbruksuniversitet) a další tři měsíce jsem strávila na stáži na Uviverzitě Aldo Moro v Bari. Během mé pracovní kariéry jsem pracovala pro renomované zahradnické firmy, jako jsou například Trees nebo LandART.


Jan Hendrych, RDI, ASLA

Jan Hendrych, RDI, ASLA 
externí poradce, design

Absolvent Radcliffe Design Institute Harvard University, člen Americké společnosti krajinných architektů a Mezinárodní federace krajinných architektů.

.


Lopour zahrady

Ing. Kristýna Lopourová
účetnictví
tel.: +420 608 639 443

Absolventka České zemědělské univerzity v Praze, Provozně ekonomické fakulty, obor Podnikání a administrativa.


Marcel Hőll
mr. Wolf

 


Zahrady Lopour - Miroslav Brabec

Miroslav Brabec
stavbyvedoucí

 

.


 

 

Naše parta 

Někdy je nás pět, někdy deset. Každý má své místo a pak je radost pracovat!

 

Školení zaměstnanců firmy

Víme, že ani ten nejlepší jedinec nedokáže vše udělat sám. Proto jsme rádi za naší partu a za každou novou sílu, která zapadne do našeho týmu.

Každoročně nabízíme zaměstnání pro nové, schopné zájemce o práci na zahradách jak na hlavní pracovní poměr, tak i formou brigády. Aby nám to klapalo, tak se neustále snažíme zdokonalovat a učíme se novým věcem a trendům. K tomu samozřejmě patří pravidelná školení v zahradnickém oboru a nové výzvy, kterým se nebráníme. Máme je rádi...