Údržba zeleně firmy

Údržba zeleně firmy, města a obce

Mimo zahradnických prací pro soukromé osoby a jejich zahrady nabízíme další služby, jako je údržba zeleně firmy i ploch a parků obcí a měst ve Středočeském kraji. Naše firma působí zejména v okresech Rakovník, Kladno, Beroun a Praha.

Rádi vám zhotovíme nabídku na jednotlivou údržbu, nebo rekonstrukci zeleně firemního pozemku, ale samozřejmě i na kompletní realizaci zahradnických prací u Vaší firmy. Neváhejte nás kontaktovat.
O areály firem se následně staráme také v rámci paušálních poplatků.

 

Údržba zeleně firmy - Středočeský kraj, Rakovník, Kladno, Praha

údržba zeleně firmy

 

Nejčastější údržbou pozemků firem je samozřejmě sekání trávníku. Plochy sekáme profesionálním, komunálním traktorem Etesia Hydro a menší plochy sekačkou Etesia, nebo křovinořezem. Posekanou trávu a biomasu dle potřeby odvezeme. Realizujeme ale také výsev trávníku, nebo pokládku travních koberců. Pro parky a jiná vhodná místa Vám můžeme nabídnout realizaci mlatových cest.

 

 

 

Na zahradách a pozemcích firem, obcí a měst zeleň zakládáme. Rostliny na plochy firem vybíráme tak, abyste se mohli věnovat své práci a nemuseli vynakládat další zbytečné prostředky na její složitou údržbu. Pokud je přece jen třeba, tak v průběhu sezóny zeleň udržujeme a samozřejmě také sbíráme spadané listí i zajišťujeme jeho likvidaci.

 

 

 

Velmi nás těší, když naší práci neděláme jen pro soukromé osoby a jednotlivce, ale i pro širší veřejnost, která jí poté využívá a slouží k odpočinku i relaxaci. Jedna z takových zakázek je například realizace odpočinkových míst na cyklostezce a okolí obce Tuchlovice.

Městská a obecní hřiště potřebují občas také údržbu ploch i herních prvků, kde Vám můžeme být nápomocni.

 

 

Podle potřeb zákazníka nabízíme také drobné stavební práce jako jsou schody, zídky, obrubníky..