Položíme veškeré dlažby na Vaší zahradě i okolo domu

Pokud jste majiteli novostavby a ještě nemáte realizovány příjezdové komunikace nebo zpevněné cesty okolo domu, můžeme Vám nabídnout zhotovení těchto komunikací. Stejně tak u majitelů starších domů, kterým již stávající zpevněné plochy natolik zestárly, že už neplní dobře svou funkci, nebo jsou spíše ostudou zahrady, můžeme nabídnout kompletní odstranění stávajících dlažeb a realizovat dlažby nové. Rádi Vám nabídneme zhotovení zpevněných ploch, jako jsou: betonová zámková dlažba, kamenná dlažba, velkoformátová dlažba nebo zatravňovací dlažba.

Stavební práce - dlažby
Na trhu je na velké množství materiálů, ze kterých je možné zpevněné plochy realizovat. Důležité je vědět jak budete jednotlivé plochy používat. Na příjezdových cestách bude mít dlažba jiné parametry než u ploch pochozích.

 

 

Dlažby a materiály

V dnešní době jsou nejoblíbenějším a nejvyužívanějším materiálem betonové zámkové dlažby. Tento materiál v posledních letech prošel závratným vývojem. Dnešní zámkové dlažby již neznamenají jen obdélníček nebo klasické íčko šedivé barvy, které jsou u každého nákupního centra nebo jím jsou v lepším případě vydlážděná náměstí. Díky pokročilé technologii nabízejí výrobci stavebnin velké množství tvarů a barev, které často zaměníte za úplně jiný materiál. Její velkou výhodou je možnost pozdějšího rozebrání a zase složení bez nutnosti bourání. Je schopna také v kombinaci s podbetonováním snášet dlouhodobě vysoké zatížení. K dlažbě Vám můžeme nabídnout nanotechnologickou hydrofobní a olejofobní impregnaci, která zabrání výkvětům, vsaku olejových skvrn, narušení dlažby UV zářením, narušení posypovou solí, narušení kyselých dešťů a zamezuje růstu mechu a plísní.

 

Dalším poměrně hojně používaným materiálem na zpevněné plochy je přírodní kámen. Dnešní sofistikované technologie těžení a lámání nám nabízejí nepřeberné množství různých barev, struktur, vzorů a tlouštěk materiálu. Při pokládce do betonu jsou schopné kamenné dlažby i vysokého dlouhodobého zatížení. Klasikou našich veřejných prostor, která nikdy nezestárne je provedení zpevněných ploch z dlažebních kostek. Výhodou kamenných dlažeb je neklouzavý povrch, odolnost vůči vodě a větru a vysoká odolnost a trvanlivost.
Pokud byste rádi dlažbu, která nebude monolitická, tak Vám rádi zhotovíme dlažbu z betonových nebo plastových zatravňovacích dlaždic, nebo realizujeme plastové pojezdové profily.