Štítek: kámen

Trávníkový koberec – Praha Hanspaulka

Trávníkový koberec - pokládka Zahrada z 30tých let potřebovala po stavbě domu opravit. Použili jsme trávníkový koberec s kterým byla upravena plocha okolo domu a nově tvarovaný terén pozemku jsme doplnili kamenem a vytvořili tak skalky. Zahradu jsme s novým domem propojili nášlapnými kameny.        
Přečíst příspěvek

Úprava zahrady u novostavby

Úprava zahrady novostavby domu - Rakovnicko. V údolí řeky Berounky najdete mnoho krásných míst. Jedno podobné je i v obci Nezabudice, kde nás čekala úprava zahrady novostavby rodinného domu.    
Přečíst příspěvek

Solitérní kameny na zahradu

Okrasné kameny na zahradu a stěhování pomocí jeřábu. Pár fotek z akce, kde jsme pro zákazníka stěhovali velké solitérní kameny na zahradu u novostavby domu s bazénem. Jednotlivé kameny měly od 1né tuny až po 3,5 tunový kousek. Přeprava takových kamenů není úplná sranda a je potřeba dbát především na bezpečnost. Vzniklé škody při neopatrné…
Přečíst příspěvek

Rekonstrukce zahrady Rakovník

Rekonstrukce zahrady Rakovník - pokládka travních koberců. Obrázky z rekonstrukce zahrady v Rakovníku kde byla hlavním úkolem pokládka travních koberců a vytvoření vhodného zákoutí z kamene.  
Přečíst příspěvek

Chodník z kamene Rakovník

Uvažujete nad myšlenkou si udělat na zahradě chodník z kamene? Zde je pár fotografií z naší realizace a stavby kamenného chodníku ve městě Rakovník. Třeba najdete nějakou inspiraci..    
Přečíst příspěvek

Řadová výstavba Buštěhrad

Realizace malé zahrady v řadové zástavbě Pohled při realizaci zahrady na malé pozemku v řadové zástavbě obce Buštěhrad na Kladensku. Založení živého plotu, pokládka chodníku z kamene, oddělení ploch obrubníky, výsadba - její zamulčování a výsev trávníku.
Přečíst příspěvek