Realizace zahrady Beroun

Zemní i stavební práce a realizace zahrady Beroun.

V této galerii najdete fotografie z realizace zahrady Beroun - Zahořany, kde jsme nejdříve dostali za úkol na pozemku vyřešit dešťovou vodu, instalovat gajgry, svody a zakopat nádrž na dešťovou vodu. Následovalo srovnání pozemku pro budoucí trávník a zahradní domek.
Než jsme se ale pustili do zahrady ve svahu bylo nutno připravit okolí domu na položení zámkové dlažby. První tedy vyměření, úprava terénu, zabetonování obrubníků a patek pro budoucí pergolu, štěrkové lože pod zámkovou dlažbu a nakonec položení samotné zámkové dlažby.

 

 

Jako skoro vždy i v tomto případě jsme se museli vyrovnat během prací s malými překážkami. Například jak vyřešit zahradní sloupek tak, aby uměl vše co potřebujete a ještě vypadal dobře? To je výzva.
Takové víko kanalizace a poklop nepojezdové, vodoměrné šachty ve vjezdu do garáže. To je prostě zbytečná komplikace. No a tak dále..

 

 

Prostě zahradníci jsou na stavbě většinou poslední a podle toho to někdy vypadá.
Radost nám ovšem dělá třeba společnost různých domácích mazlíčků, který v tomto případě byl o něco větší i přes svůj nízký věk. Krásné štěně Bernardýna - Zola

 

 

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Zanechte komentář