O firmě

Zahradník Radek Lopour a jeho tým

Zahrada u vašeho domu je nejbližší místo pro odpočinek a relaxaci vás, vašich blízkých i přátel. Svěřte proto projekt a architekturu, realizaci a třeba i údržbu zahrady odborníkům.
Vyplatí se to. Počáteční cena se vám jistě v budoucnu vrátí a proto je zahradní architekt dobrou investicí.
Navíc si samozřejmě ušetříte práci, čas i starosti a můžete v klidu užívat vašeho zaslouženého volna. Zahrady Lopour nabízí 3D návrh zahrad a kreslené návrhy.

 

Lopour zahrady - zahradní architekt Radek Lopour

Radek Lopour
majitel
tel.: +420776543241
Dlouhou dobu působím v oboru zahradních a krajinných realizací. Za mne a náš tým Vám mohu garantovat kvalitu té nejvyšší hodnoty. Jsem ten, s kým budete řešit svoje představy, možné technické varianty a finanční náročnost. Navrhnu a vytvořím takový koncept, který z Vaší zahrady vytvoří jedinečné dílo, které si Vás podmaní a na které se budete stále rádi vracet.


Jan Hendrych, RDI, ASLA

Jan Hendrych, RDI, ASLA 
externí poradce, design

Absolvent Radcliffe Design Institute Harvard University, člen Americké společnosti krajinných architektů a Mezinárodní federace krajinných architektů.

.


Lopour zahrady

Ing. Kristýna Lopourová
účetnictví
tel.: +420608639443

Absolventka České zemědělské univerzity v Praze, Provozně ekonomické fakulty, obor Podnikání a administrativa.
.


Marcel Hőll
mr. Wolf

 

.


Zahrady Lopour - Miroslav Brabec

Miroslav Brabec
stavbyvedoucí

 

.


 

 

Naše parta 

Někdy je nás pět, někdy deset. Každý má své místo a pak je radost pracovat!

 

Školení zaměstnanců firmy

Víme, že ani ten nejlepší jedinec nedokáže vše udělat sám. Proto jsme rádi za naší partu a za každou novou sílu, která zapadne do našeho týmu.

Každoročně nabízíme zaměstnání pro nové, schopné zájemce o práci na zahradách jak na hlavní pracovní poměr, tak i formou brigády. Aby nám to klapalo, tak se neustále snažíme zdokonalovat a učíme se novým věcem a trendům. K tomu samozřejmě patří pravidelná školení v zahradnickém oboru a nové výzvy, kterým se nebráníme. Mám je rádi...